Nejkrásnější nevěsta svatebního magazínu pro rok 2010


Nejkrásnější nevěstou svatebního magazínu pro rok 2010 se stala paní Monika Agertoft, která v hlasování návštěvníků získala celkem 1128 hlasů.
Gratulujeme!
Jako věcnou cenu vyhrává nerezovou čokoládovou fontánu, kterou jak doufáme, v nadcházejícím vanočním období, náležitě využije:)

Protože hlasování bylo vyrovnané a napínavé až do samého závěru, rozhodli jsme se odměnit i druhou v pořadí, paní Jiřinu Kořínkovou, která získala celkem 1064 hlasů. Jiřina Kořínková dostane poukaz v hodnotě 700 Kč na fotoalbum na svatební fotografie dle vlastního výběru.

Děkujeme všem hlasujícím a především všem krásným nevěstám, které se soutěže zúčastnily a přejeme jim mnoho štěstí v osobním a manželském životě.

Zvolte nejkrásnější nevěstu roku 2010

Nevěsta a ženich jsou na každé svatbě těmi nejzářivějšími ozdobami. Především nevěsta věnuje výběru svatebních šatů, účesu, líčení a doplňkům hodně svého času v rámci svatebních příprav. A každá nevěsta je pak ve svůj svatební den krásná. Jako vzpomínka a odměna za vynaložené úsilí jí zůstanou krásné svatební fotografie a vzpomínky na celý život. Byla by škoda se o ně nepodělit. Proto jsme vyhlásili soutěž svatebního magazínu o nejkrásnější nevěstu roku 2010. V průběhu srpna a září nám nevěsty posílaly své fotografie ze svatebního dne. Z došlých fotografií jsme vybrali 25 nejkrásnějších a nejzajímavějších, ze kterých máte sami možnost vybrat vítězku.
Hlasujte!
Případně vyjádřete svůj názor v komentářích.

nevěsta Renata Boháčová

Renata Boháčová

nevěsta Monika Agertoft

Monika Agertoft

nevěsta Eva Najgebaurová

Eva Najgebaurová

nevěsta Irena Tomášiková

Irena Tomášiková

nevěsta Lucie Sehnalová

Lucie Sehnalová

nevěsta Jiřina Kořínková

Jiřina Kořínková

nevěsta Ivana Vojíková

Ivana Vojíková

nevěsta Lucie Dulínková

Lucie Dulínková

nevěsta Petra Raková

Petra Raková

nevěsta Eva Horáčková + Karolína

Eva Horáčková + Karolína

nevěsta Kateřina Šlajsová

Kateřina Šlajsová

nevěsta Součková

Součková

nevěsta Kateřina Barešová

Kateřina Barešová

nevěsta Barbora Žáčková

Barbora Žáčková

nevěsta Romana Pocklanová

Romana Pocklanová

nevěsta Jana Vajíková

Jana Vajíková

nevěsta Blanka Maršálková

Blanka Maršálková

nevěsta Jitka Knapková

Jitka Knapková

nevěsta Petra Ducháčová

Petra Ducháčová

nevěsta Lenka Hošková

Lenka Hošková

nevěsta Kateřina Kaňáková

Kateřina Kaňáková

nevěsta Olga Sehnalová

Olga Sehnalová

nevěsta Monika Burgetová

Monika Burgetová

nevěsta Jana Šlechtová

Jana Šlechtová

nevěsta Zuzana Zajíčková

Zuzana Zajíčková

Hlasování bylo ukončeno 11.11.2010 ve 23:59

Hledáme nejkrásnější nevěstu ve svatebních šatech

soutěž

Soutěž o nejkrásnější nevěstu

Každá nevěsta je krásná. Určitě i vy jste byla ve svatebních šatech kouzelná. Proto neváhejte a pochlubte se svou svatební fotografií i ostatním. Třeba to budete právě vy, kdo se stane nejkrásnější nevěstou svatebního magazínu.

Zašlete nám na e-mail redakce@svatebni-magazin.cz svou fotografii ve svatebních šatech. Z došlých fotografií vybereme ty nejhezčí, které budou zveřejněny na stránkách svatebního magazínu a nejkrásnější nevěsta získá navíc jako výhru nerezovou čokoládovou fontánu. Čokoládovou fontánu lze použít jako zlatý hřeb společenských a svatebních oslav.

Těšíme se na Vaše fotografie.

Soutěž byla ukončena ke 30.9.2010, v současné době probíhá vyhodnocování.

Jaké svatební šaty se hodí pro mou postavu?

Svatební šaty Mia Solano

Svatební šaty Mia Solano

Dříve, než navštívíte svatební salon a začnete si z nepřeberného množství šatů rozličných barev, střihů a délek vybírat ten pravý model, měla byste v klidu domova realisticky zhodnotit, ke kterému ze základních tělesných typů se řadí vaše postava. Budete se pak moci zaměřit na užší okruh šatů právě toho střihu, který se k vaší siluetě hodí. Špatně zvolené či nepadnoucí šaty mohou postavě hodně uškodit, při jejich výběru tedy nespěchejte a naslouchejte radám zkušeného personálu v salonu. Byla by přece škoda nepřipadat si ve svůj svatební den sebevědomá a okouzlující.
Zobrazit celý článek

Chcete červené svatební šaty? Tak je mějte!

Červené svatební šaty Mia Solano

Červené svatební šaty Mia Solano

Každá žena, ať už jen v koutku svého srdce, chce být krásná, okouzlující, sexy a neodolatelná. Platí to pro všední dny, a o to víc pro ten den svatební. Určitě si děláte starosti s výběrem svatebních šatů, přemýšlíte, který odstín šatů je ten nejvhodnější a jaký zvolit materiál. A protože pořizování svatebních šatů není jen příjemná, ale také nákladná záležitost, dejte si na jejich výběru dobře záležet. Chcete být nevěsta v tradičně bílých šatech, nebo chcete trochu experimentovat s barvami? Výrazné barvy jsou totiž u svatebních šatů čím dál tím oblíbenější. Budete se lépe cítit v nařasených a hodně zdobených šatech? V krátkých či dlouhých? Hlavně buďte svá!
Zobrazit celý článek