Kápézetka nevěsty aneb co nesmím zapomenout zabalit

Kabelka poslední záchrany.

"Kabelka" poslední záchrany.

Každá nevěsta by ve svůj velký den chtěla být nádherná, okouzlující a neodolatelná,
a ani vy určitě nejste výjimkou. Všechno musí být perfektní: šaty, účes, make-up. Jak však zařídit, abyste zůstala zářivě krásná, upravená a svěží po celý den? A abyste měla vše potřebné k doopravení svého dokonalého vzhledu hned „po ruce“?

Během svatebních příprav nezapomeňte na svatební kabelku. Možná si říkáte, jestli je vůbec nutné mít na svatbě kabelku. Věřte, že ano, jistě ji velmi oceníte. Jednak jde o velmi stylový doplněk k šatům, a navíc je to i velmi praktická pomůcka při nenadálých situacích. Svatební kabelka může velmi vhodně zastupovat jakousi „krabičku“ poslední záchrany, tzv. kápézetku.

Zobrazit celý článek

Svatba po bondovsku aneb svatba v zahraničí

Přípitek s Martini

Přípitek s Martini

Dělá se vám při pomyšlení na klasickou rodinnou svatbu mdlo? Sníte o svatbě na pláži při západu slunce? Líbilo by se vám uzavřít sňatek na jachtě? Nebo v zářivém a stále živém Las Vegas, či s květinovými věnci kolem krku na Havaji? Vyřešte to po bondovsku a prchněte do zahraničí. Právě pro vás je svatba v zahraničí tím pravým a ideálním místem, kde si říct své sladké ano.
Zobrazit celý článek

Z jednoho svatebního dne

Můj svatební den

Můj svatební den

Nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, jaký maraton odstartuje otázka „vezmeš si mě“. Odpovídám ANO a mám pocit, že tohle je poslední slůvko, které dokážu vyslovit, než se nadechnu a začnu brečet. Vždycky jsem si tuto chvilku představovala jako třešničku na dortu po krásné romantické večeři při svíčkách. Dokonce jsem si připravovala reakce, abych nebyla zaskočená. Ta chvilka přišla v sobotu po probuzení, když jsem se snažila najít jediný rozumný důvod, proč vstávat z postele tak brzy…
Zobrazit celý článek

10 nejkrásnějších svatebních destinací

Exotický svatební den

Exotický svatební den

Je to neobyčejný zážitek a zábava, vstoupit do svazku manželského ve vzdálené a exotické destinaci. Užívat si svatební obřad pod tropickými palmami na břehu průzračného moře. Vdát se ve starodávném městě, kde na Vás působí duch historie a tisícileté kultury. Nebo si užívat světoznámé pamětihodnosti a atrakce, které udělají z Vaší svatby nezapomenutelný zážitek pro Vás i Vaše blízké.
Přinášíme Vám seznam deseti svatebních destinací, které určitě stojí za Vaši pozornost
Zobrazit celý článek