10 nejkrásnějších svatebních destinací

Exotický svatební den

Exotický svatební den

Je to neobyčejný zážitek a zábava, vstoupit do svazku manželského ve vzdálené a exotické destinaci. Užívat si svatební obřad pod tropickými palmami na břehu průzračného moře. Vdát se ve starodávném městě, kde na Vás působí duch historie a tisícileté kultury. Nebo si užívat světoznámé pamětihodnosti a atrakce, které udělají z Vaší svatby nezapomenutelný zážitek pro Vás i Vaše blízké.
Přinášíme Vám seznam deseti svatebních destinací, které určitě stojí za Vaši pozornost

Mauricuis

Mauricius

Mauricius

Tento exotický ostrov v Indickém oceánu je jedním z nejmalebnějších míst na světě. Mauricius je již dlouho vyhledáván jako turistická oblast a v poslední době získává velkou popularitu i jako svatební destinace. Nekončící bílé písečné pláže, po celý rok přívětivé podnebí a přátelská atmosféra dodají romantický nádech Vaší svatební oslavě.

Skotsko

Skotsko - Edinburgh

Skotsko - Edinburgh

Pokud se rozhodnete zůstat ve staré dobré Evropě, je Skotsko vážným kandidátem. Tato země je doslova lemována dávnou a tajemnou historií a mnoha přírodními zajímavostmi. Romantické hrady, nekonečné hluboké lesy, Skotská vysočina (Hihglands), jezera jako Loch Lomond a Loch Ness se známou Lochnesskou přišerou, jakož i osobitá kultura, dodají Vaší svatbě vyjímečnou atmosféru. Pokud Vám svatební pochod zahraje skotský dudák a ženich bude oděn do slušivé skotské sukně (kiltu), nebude to mít chybu :-)

Řím

Řím - fontána di Trevi

Řím - fontána di Trevi

Starodávné město s tisíciletou historií patří mezi nejpopulárnější svatební destinace. Hlavní město Itálie je známo i vyhlášenou italskou kuchyní a historickými památkami, které nemají ve světě konkurenci. Koloseum, romantická fontána di Trevi, obrovské množství zachovalých kostelů a chrámů, překrásné zahrady, to vše dělá z Říma perfektní místo pro Vaši svatbu.

Benátky

Benátky

Benátky

Benátky (italsky Venezia) je další Italské město, a památka UNESCO, které je vyhlášeno svou historií a romantikou. Historické náměstí sv. Marka, známý benátský karneval a především stovka kanálů, procházejících celým městem, přiláká každý rok na 12 milionů turistů z celého světa. Pokud chcete něco opravdu speciálního, nechte se oddat na jedné z gondol, které  brázdí malebné benátské kanály.

Francie

Paříž - Louvre

Paříž - Louvre

Svatba a romantika patří neodmyslitelně k sobě a stejně tak k sobě patří i romantika a Francie. Pokud chcete tu nejromantičtější svatbu, pak zamiřte právě do země Galského kohouta. Volit můžete mezi romantickým venkovem nebo městem světové módy, Paříží. Kdo by nechtěl například svatební šaty z Paříže a na svatební tabuli francouzská vína?

To je pro dnešek vše, příště se podíváme na dalších 5 míst, která by neměla uniknout Vaší pozornosti a uvedeme i krátky seznam úkonů, na ktere byste v případě, že se rozhodnete uspořádat svou svatbou na podobném místě, neměli zapomenout.

A pokud máte vlastní zajímavé tipy, nezapomeňte se o ně podělit s ostatními, v diskusi níže.